پذیرش تحصیلی بدون مدرک زبان در آمریکا

پذیرش تحصیلی بدون مدرک زبان در آمریکا

پذیرش مشروط (Conditional Admission):

کاندیشنال ادمیشن یا پذیرش مشروط، یک نوع از انواع پذیرشی است که یک سری محدودیت ها رو از مسیر اپلای متقاضیان کم می کند. به زبان ساده، متقاضی و دانشجویانی که قصد اپلای در دانشگاه‌های خوب آمریکا را دارند ولی یا نمره زبان و GRE ندارند و یا نمره و حد نصابی که دانشگاه هدفشون مشخص کرده، نتوانستند کسب کنند و یا حتی در حال حاضر، نمره زبان دارند ولی فکر می کنند با مطالعه بیشتر موفق به کسب نمره بالاتر زبان می شوند و شانس بیشتری برای دریافت فاندهای جزیی خواهند داشت، با این روش می توانند در دانشگاه مورد نظر بدون ارائه نمره زبان، اپلای کنند.

در اینصورت و پس از پذیرش دانشگاه، دانشجو می‌بایست قبل از شروع کلاس های دانشگاه، در کلاس های تقویتی این آزمون ها شرکت کرده و نمره مورد نظر را به دانشگاه ارائه کند.

در این راستا، دانشگاه ها به سه دسته تقسیم می‌شوند:

  • دانشگاه هایی که گزینه پذیرش مشروط را بصورت پیش فرض در سایت گذاشته اند و دانشجو می تواند مسیر اپلای خود را از این طریق پیش ببرد.
  • دانشگاه هایی که اصلا این نوع پذیرش مشروط را قبول ندارند.
  • دانشگاه هایی که موسسه مهاجرتی تدبیرساز یا نماینده آنهاست یا پروتوکل همکاری دارد و آن دانشگاه برای دانشجویانی که از طریق سازمان مهاجرتی کوچ معرفی می شوند، پذیرش مشروط را فعال می کند.

لذا چنانچه قصد پذیرش مشروط دارید و دنبال دریافت بورسیه تحصیلی و فاند و یا حداقل تحصیل در دانشگاه های خوب آمریکا و بدون شهریه هستید، می‌توانید از خدمات سازمان مهاجرتی کوچ  در این راستا بهره مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، در مورد پذیرش تحصیلی بدون مدرک زبان در آمریکا  تماس بگیرید:

02140220450

همچنین ببینید

ویزا و اقامت تحصیلی هلند

ویزا و اقامت تحصیلی هلند

ویزا و اقامت تحصیلی هلند پایتخت هلند شهر آمستردام و واحد پول آن یورو می‌باشد. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *