اقامت کانادا با نیروی متخصص استانی

اقامت کانادا با نیروی متخصص استانی

شماره تلفن سازمان مهاجرتی کوچ
شماره تلفن سازمان مهاجرتی کوچ

اقامت کانادا با نیروی متخصص استانی یا به عبارتی نامزدی استانی، راهی ارزشمند به اقامت دائم کانادا ارائه می‌دهد.

برنامه‌های نامزد استانی (PNP) به استان‌ها و مناطق کانادا اجازه می‌دهد افرادی را که مایل به مهاجرت به کانادا هستند و علاقه‌مند به اقامت در یک استان خاص هستند، معرفی کند.

هر استان و سرزمین کانادا (به استثنای نوناووت و کبک) برنامه نامزد استانی منحصر به فرد خود را دارد. هر PNP حداقل یک برنامه مهاجرت دارد که با سیستم انتخاب مهاجرت فدرال Express Entry همسو است.

نامزدهای استانی صادر شده تحت این برنامه های هم تراز Express Entry به عنوان “نامزدهای پیشرفته” شناخته می شوند و به داوطلبان سیستم اکسپرس انتری، 600  امتیاز سیستم جامع رتبه بندی (CRS) اضافی اعطا می کنند.

با داشتن بیش از 80 برنامه مهاجرتی استانی ، کشف مسیر مهاجرت کانادا که برای شما مناسب تر است ممکن است چالش برانگیز باشد. مشاورین سازمان مهاجرتی تدبیرساز (کوچ) برای کمک به شما در کشف مسیر صحیح مهاجرت و رسیدن به اقامت دائم کانادا و ردیابی آخرین به روزرسانی های PNP کانادا آماده خدمت رسانی هستند.

برنامه‌های نامزدی مهاجرتی استان آلبرتا (AINP):

برنامه های مهاجرتی استان آلبرتا شامل سه برنامه است: برنامه فرصت آلبرتا (Alberta Opportunity Stream)، برنامه اکسپرس انتری آلبرتا و برنامه کشاورزی خود اشتغالی. این استان برای اتباع خارجی که دارای معیارهای خاص برنامه ها هستند و قصد اقامت در استان را دارند ، نامزدهای استانی را صادر می کند.

برنامه های نامزدی مهاجرتی استان بریتیش کلمبیا (BC PNP):

BC PNP از برنامه های مهاجرتی مهارتی ، اکسپرس انتری BC و نیز برنامه های مهاجرت کارآفرینان تشکیل شده است. این برنامه ها به دسته هایی تقسیم می شوند که نیروی کار ماهر ، فارغ التحصیلان بین المللی و سایر متخصصان با مهارت ، تجربه و صلاحیت های مورد نیاز BC را هدف قرار می دهند.

برنامه های نامزدی مهاجرتی استان منیتوبا (MPNP):

برنامه مهاجرتی استانی مانیتوبا از برنامه هایی تشکیل شده است که برای معرفی نیروی کار ماهر و خانواده های آنها که مایل به کار و زندگی دائمی در این استان هستند ، طراحی شده است. MPNP در حال حاضر در حال تمدید است.

برنامه های نامزدی مهاجرتی استان نیوبرانزویک (NBPNP):

NBPNP برنامه استانی مهاجرت در نیوبرانزویک است که برنامه هایی را برای هدف قرار دادن کارآفرینان ، فارغ التحصیلان بین المللی ، نیروی متخصص با پشتیبانی کارفرما و نیز نیروی متخصص یا ماهر در سیستم انتخاب سریع ورود دولت فدرال در نظر گرفته است.

برنامه های نامزدی مهاجرتی استان نیوفاندلند و لابرادر (NLPNP):

NLPNP درخواست های مهاجرت از نیروی متخصص ، فارغ التحصیلان بین المللی و کارآفرینانی را که دارای معیارهای خاص برنامه مانند شغل یا پیشنهاد شغل ، قصد اقامت و توانایی استقرار اقتصادی در استان هستند ، می پذیرد.

برنامه های نامزدی مهاجرتی استان نوا اسکوشیا (NSNP):

NSNP برنامه نوا اسکوشیا برای معرفی نیروی متخصص واجد شرایط ، فارغ التحصیلان بین المللی ، کارآفرینان و متخصصانی است که می خواهند به طور دائم در استان مستقر شوند. این برنامه ها دارای زیربرنامه های مختلف مهاجرت اقتصادی است که نه یک ، بلکه سه برنامه مطابق با سیستم Express Entry کانادا دارد.

برنامه های نامزدی مهاجرتی استان انتاریو (OINP):

از طریق برنامه های OINP ، انتاریو نیروی کار خارجی ، دانشجویان بین المللی ، صاحبان مشاغل یا کارآفرینانی را که مهارت ، تجربه ، تحصیلات و قصد اقامت در استان را به عنوان اقامت دائم دارند ، معرفی می کند.

برنامه های نامزدی مهاجرتی استان پرنس ادوارد آیلند (PEI PNP):

PEI PNP برنامه مهاجرت اقتصادی استان پرنس ادوارد برای نیروی متخصص ، فارغ التحصیلان بین المللی ، و کارآفرینانی است که قصد زندگی و کار در PEI را نشان می دهند و توانایی استقرار اقتصادی در استان را نشان می دهند.

برنامه های نامزدی مهاجرتی استان ساسکچوان (SINP):

SINP برنامه مهاجرت اختصاصی استان ساسکاچوان برای انتخاب و معرفی اتباع خارجی واجد شرایط از طریق مسیرهای مختلف ، از جمله گروه های واجد شرایط نیروی کار بین المللی: متصل به اکسپرس انتری و برنامه مستقل OID است. برنامه های کارآفرینی و نیز کارآفرینی کشاورزی نیز فعال هستند.

برنامه های نامزدی مهاجرتی قلمرو نورث وست (NTNP):

سرزمین های شمال غربی درخواست های مهاجرت اقتصادی را برای استقرار در شمال کانادا تحت دو برنامه اصلی – کارفرما محور و نیز کارآفرینی – می پذیرد که یکی از آنها دارای سه جریان مجزا است ، از جمله یک جریان تراز شده با سیستم اکسپرس انتری برای نیروی متخصص.

برنامه های نامزدی مهاجرتی قلمرو یوکان (YNP):

برنامه رسمی مهاجرت استانی یوكان به كارفرمایان واجد شرایط در قلمرو شمالی كانادا كمك می كند تا كارگران با آموزش بین المللی و بازرگانان خارجی را برای اقامت دائم كانادا معرفی كند.

درخواست اقامت دائم کانادا با نامزدی استانی:

برنامه های کاندیداهای استانی در سراسر کانادا با در دسترس قرار دادن روند درخواست متقاضی اقامت دائم کانادا ، فعالانه به دنبال و حفظ اتباع خارجی واجد شرایط هستند.

چه یک گواهینامه نامزدی استانی از طریق Express Entry یا خارج از سیستم مذکور صادر شود ، همچنان یک نامزد باید درخواست جداگانه ای را برای وضعیت اقامت دائم (PR) به IRCC ارائه دهد.

قلمرو نوناووت در شمال کانادا در حال حاضر PNP ندارد و استان کبک نیز در برنامه های استانی دولت فدرال شرکت نمی کند. در عوض ، دولت های کبک و کانادا مجموعه ای از توافق نامه ها را منعقد کرده اند که استان کبک را قادر می سازد معیارهای انتخاب اختصاصی خود برای مهاجرت اقتصادی را تعیین کند.

همچنین ببینید

مهاجرت مهندس عمران

مهاجرت مهندس عمران

مهاجرت مهندس عمران به کانادا مقدمه: کانادا دومین کشور بزرگ جهان با شهرهای در حال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *