مهاجرت به کانادا از طریق برنامه‌های ویژه استانی

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه‌های ویژه استانی

برنامه‌های مهاجرتی استان نوا اسکوشیا

برنامه‌های مهاجرتی ویژه پزشکان در استان نوا اسکوشیا

دو برنامه در این گروه معرفی شده است: یکی متصل به سیستم اکسپرس انتری فدرال کانادا و دیگری مستقل از آن. هردو برنامه نیازمند جاب آفر از مراکز NSHA یا IWK در نوا اسکوشیا می‌باشند.

نیازمندی‌های برنامه اول منطبق با شرایط مورد نیاز برنامه‌های سیستم اکسپرس انتری فدرال (البته به استثنای برنامه نیروی ماهر فدرال یا اسکیل ترید فدرال ) می باشند. ولی در برنامه دوم که مستقل است، مدرک زبان مورد نیاز حداقل CLB 4.0 می باشد.در این مقاله شمارا با روش‌های مهاجرت به کانادا از طریق برنامه‌های ویژه استانی آشنا می‌کنیم.

اقدام برای لایسنس مورد نیاز برای مشاغل مربوطه در این برنامه، همزمان با درخواست جاب آفر انجام خواهد شد.

هردو برنامه منجر به دریافت اقامت دائم کانادا می‌شوند.

برنامه مهاجرتی اولویت های بازارکار نوا اسکوشیا

این برنامه مخصوص کسانی است که در سیستم اکسپرس انتری فدرال کانادا پروفایل دارند. کسانی که سابقه کار مورد نیاز استان ارائه و اثبات نمایند، در اولویت انتخاب می باشند. این مشاغل مورد نیاز استان، در هنگام اعلام افراد منتخب در این برنامه، اعلام می گردد. افراد منتخب این برنامه، 600 امتیاز اضافی دریافت خواهند کرد که انتخاب خود از استخر مجازی اکسپرس انتری را قطعی می‌نمایند.

شرایط مورد نیاز این برنامه، حداقل شرایط یکی از سه زیر برنامه موجود در سیستم اکسپرس انتری کانادا می باشد: ( برنامه اسکیل ورکر فدرال کانادا ، برنامه تجربه کانادایی ، برنامه نیروی ماهر فدرال کانادا )

برنامه مهاجرتی کارآفرینی ویژه فارغ التحصیلان استان نوا اسکوشیا

افراد فارغ التحصیل (با حداقل دو سال تحصیل) در این استان که سابقه حداقل یکسال مالکیت و مدیریت یک کسب و کار در استان را داشته باشند، می توانند جهت دریافت اقامت دائم کانادا از طریق این برنامه اقدام نمایند.

برنامه مهاجرتی ویژه مشاغل مورد نیاز با مهارت متوسط در استان نوا اسکوشیا

در حال حاضر در این برنامه، دو جایگاه شغلی : کمک پرستار و راننده کامیون مورد نیاز می باشد. دریافت جاب آفر از استان مربوطه برای این برنامه الزامی است. حداقل یکسال سابقه کار مرتبط طی 5 سال گذشته نیز نیاز می‌باشد.

سن متقاضی بایستی بین 21 تا 55 سال باشد. حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز دیپلم متوسطه است. ارائه مدرک زبان معتبر حداقل CLB 4.0 الزامی است.

برنامه مهاجرتی نیروی کار متصل به سیستم اکسپرس اینتری فدرال بر اساس مشاغل مورد نیاز استان

این برنامه خود دو زیربرنامه دارد. یکی نیازمند جاب آفر بوده و دیگری می تواند بدون ارائه جاب آفر انتخاب شود. برنامه ای که ارائه جاب آفر در آن الزامی نیست، بصورت متناوب باز و بسته شده و حسب مشاغل مورد نیاز استان بروزرسانی می شود. در برنامه اخیر، حداقل یکسال سابقه کارِ مورد نیاز طی 6 سال گذشته مورد نیاز است.

فعلاً مشاغل مورد نیاز استان نوا اسکوشیا در این برنامه: حسابدار و ممیز مالی، کارشناس مالی، کارشناس روابط عمومی و بازاریابی، کارشناس امور اداری، مهندس عمران، پرستار دارای لایسنس کانادا، مدرس کالج، دستیار وکیل، مددکار اجتماعی.

جهت اطلاع از لیست مشاغل مورد نیاز بروز و بهنگام و نیز نحوه ثبت نام در این برنامه و نیز تهیه جاب آفر مورد نیاز برنامه اول، با ما تماس بگیرید.

حداقل شرایط مورد نیاز این برنامه، همان حداقل شرایط مورد نیاز برنامه های اکسپرس انتری فدرال کاناداست. در عین حال متقاضی بایستی از لیست 100 امتیازی استان نیز حداقل 67 امتیاز کسب نماید. معیارهای مدنظر استان: تحصیلات، مدرک زبان معتبر انگلیسی و/یا فرانسه، تجربه کاری مورد نیاز، سن، جاب آفر(اجباری برای برنامه اولی)، انطباق پذیری (مثلا مدرک زبان همسر و یا داشتن اقوام در استان نوا اسکوشیا).

واضح است که اگر متقاضی جاب آفر نداشته باشد، برای کسب حداقل امتیاز 67 باید دارای تحصیلات بالای لیسانس، سن زیر 35 سال، آیلتس 7.0 جنرال و حداقل 6 سال سابقه کار بر اساس مشاغل مورد نیاز باشد.

موفقیت در این برنامه، منجر به دریافت اقامت دائم کانادا جهت متقاضی و خانواده وی می شود.

برنامه های مهاجرتی استان بریتیش کلمبیا

برنامه تِک پایلوت بریتیش کلمبیا

این پایلوت، جذب کننده نیروی کار متخصص، بر اساس 29 شغل تکنولوژی محور مورد نیاز استان تدوین و معرفی شده است. در این پایلوت، ارائه نامه جاب آفر یکساله (معاف از گرفتن LMIA) منطبق با یکی از 29 شغل مورد نیاز استان الزامی می باشد. پرونده های این پایلوت در سطح استان، حداکثر تا 3 ماه تعیین تکلیف می شوند. متقاضیان واجد شرایط در تِک پایلوت استان، موفق به دریافت اقامت دائم کانادا خواهند شد.

جهت اطلاع از لیست مشاغل مرتبط در این برنامه با ما تماس بگیرید. تِک پایلوت استان BC، یک برنامه مستقل نبوده بلکه در چارچوب این پایلوت و بر اساس شرایط متقاضی، بایستی در یکی از برنامه های موجود در بند بعدی شرکت نمود.

برنامه های مهاجرتی اسکیل ورکر در استان بریتیش کلمبیا

این برنامه ها در دو دسته برنامه: متصل و غیر متصل به سیستم اکسپرس انتری فدرال تدوین و معرفی شده اند. در برنامه های متصل به اکسپرس انتری فدرال، متقاضی بعلاوه بایستی حداقل شرایط مورد نیاز برنامه های موجود در اکسپرس انتری فدرال را نیز احراز نماید (بخصوص در مورد حداقل مدرک زبان معتبر انگلیسی یا فرانسه مورد نیاز).

این برنامه ها، جهت صنوف گوناگون مانند: مشاغل سلامت و درمان (پزشکی، پرستاری، داروسازی بالینی، مامایی، سونوگرافی، رادیولوژی، آزمایشگاه تشخیص طبی، فیزیوتراپی، کاردرمانی) و دیگر مشاغل حرفه ای فعال می باشند.

این صنوف همگی نیازمند جاب آفر مرتبط بدون محدودیت زمانی (به استثنای تِک پایلوت که می تواند یکساله باشد) می باشند. مدرک زبان (IELTS/CELPIP/TEF) حداقل CLB 4.0 (جهت مشاغل با مهارت متوسط و به پایین در برنامه های مستقل از اکسپرس انتری فدرال ) را نیز نیاز دارند. حداقل سابقه کار 2 سالۀ استخدامی و مرتبط و قابل اثبات نیز مورد نیاز می باشد. در صورتی که شغل مربوطه (مانند مشاغل سلامت و درمان) نیازمند اخذ لایسنس در استان بریتیش کلمبیا باشد، بایستی همزمان برای احراز صلاحیت دریافت این لایسنس نیز اقدام شود.

این برنامه ها امتیاز بندی بوده و متقاضیانی که امتیاز بیشتری کسب کنند در اولویت انتخاب می باشند.

معیارهایی که در برنامه های این قسمت جهت امتیازدهی مدنظر می باشند:

سطح شغلی جاب آفر صادر شده (بر اساس کد شغلی NOC)
سطح دستمزد تعیین شده در نامه جاب آفر صادر شده
مکان و شهر شغل پیشنهادی در نامه جاب آفر صادر شده
سابقه کار ارائه شده توسط متقاضی (کیفی و کمی) طی 10 سال گذشته
سطح تحصیلات متقاضی
سطح مدرک زبان ارائه شده توسط متقاضی (انگلیسی و/یا فرانسه)

در ضمن اگر سابقه شغلی متقاضی و نیز جاب آفر دریافت شده جزو یکی از 29 شغل معرفی شده در زیر برنامۀ تکنولوژی محور تک پایلوت (Tech Pilot) باشد، متقاضی می تواند از مزایای ویژه تک پایلوت بهره مند گردد.

توجه: متقاضیانی که در کانادا در کالج یا دانشگاه دولتی فارغ التحصیل شده اند (طی 3 سال گذشته) و حداقل یکسال تحصیل کرده باشند، می توانند در برنامه های فوق الذکر شرکت نمایند. این افراد نیاز به سابقه کار نداشته ولی بایستی جاب آفر دریافت و ارائه نمایند.

حال اگر متقاضی در یکی از مراکز آموزشی معتبر استان بریتیش کلمبیا در مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکترا طی 3 سال گذشته فارغ التحصیل شده باشد (در رشته های مشخصی)، می تواند بدون داشتن سابقه کار و بدون نیاز به جاب آفر، در این برنامه ها شرکت نماید.

برنامه مهاجرتی کارآفرینی Strategic Projects Category در استان بریتیش کلمبیا:

برنامه های ویژه استانی کسب و کار در استان بریتیش کلمبیا، شرکتهای موفق می توانند تا 5 نفر از کارمندان ارشد و کلیدی خود را به شعبه جدید خود در استان منتقل نمایند. شرکت مربوطه بایستی حداقل 500 هزار دلار کانادا در شعبه خود در استان سرمایه گذاری نماید. شرکت مربوطه بایستی به ازای هرنفر از متقاضیان انتقال به کانادا، سه شغل جدید برای کانادایی ها ایجاد نماید. در ضمن شعبه جدید شرکت در استان بریتیش کلمبیا باید از نظر توسعه اقتصادی قابل توجیه باشد.

مراحل انجام کار در این برنامه بسیار شبیه به برنامه کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا می باشد.

برنامه های مهاجرتی استان آلبرتا

برنامه خوداشتغالی کشاورزی استان آلبرتا

در این برنامه، متقاضی بایستی سابقه مدیریت در یک کسب و کار کشاورزی یا دامداری را اثبات نماید. در این راستا ارائه تحصیلات و سابقه کار مرتبط مورد نیاز می باشد. حداقل 500 هزار دلار کانادا نیز در ایجاد یک کسب و کار کشاورزی یا دامداری سرمایه گذاری نماید.

برنامه مهاجرتی قلمرو NWT

برنامه مهاجرتی کارآفرینی قلمرو NWT (NorthWest Territories): برنامه کارآفرینی استان NWT شبیه برنامه های کارآفرینی استان های کاناداست. متقاضی با ویزای کار وارد استان مربوطه می شود. بعد از محقق نمودن تعهدات خود مندرج در توافق نامۀ با استان، جهت دریافت اقامت دائم کانادا اقدام خواهد نمود.

شرایط مورد نیاز برنامه کارآفرینی قلمرو NWT:

ارائه مدرک زبان انگلیسی و/یا فرانسه معتبر حداقل CLB 4.0
انجام سفر تحقیقاتی به استان مربوطه جهت بررسی وضعیت ایجاد یا خرید کسب و کار هدف
اثبات داشتن تجربه کافی و تحصیلات لازم جهت راه اندازی و مدیریت موفق کسب و کار هدف در استان
اثبات ارزش اموال و دارایی متقاضی و همسر حداقل 500 هزار دلار و یا 250 هزار دلار کانادا (بسته به مکان کسب و کار هدف که در مرکز و یا خارج از مرکز استان باشد).
سرمایه گذاری در کسب و کار هدف حداقل 300 هزار دلار کانادا در مرکز استان و یا 150 هزار دلار کانادا در خارج از مرکز استان
سپردن ودیعه 75000 دلاری جهت حُسن اجرای توافق نامه فی ما بین در راه اندازی کسب و کار هدف
کسب و کار هدف بایستی در یکی از حوزه های مورد نیاز استان NWT باشد.
قصد و اراده زندگی و مدیریت کسب و کار هدف در استان NWT

برنامه مهاجرتی قلمرو یوکان

برنامه مهاجرتی کارآفرینی قلمرو یوکان:یکی دیگر از برنامه های ویژه استانی برنامه کارآفرینی استان یوکان  کاناداست. متقاضی با ویزای کار وارد استان مربوطه می شود. بعد از محقق نمودن تعهدات خود مندرج در توافق نامۀ با استان، جهت دریافت اقامت دائم کانادا اقدام خواهد نمود.

شرایط مورد نیاز برنامه کارآفرینی قلمرو یوکان :

  • داشتن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم متوسطه
  • اثبات داشتن تجربه مدیریت یک کسب و کار حداقل 3 سال
  • اثبات داشتن حداقل 5 سال تجربه کاری مرتبط با کسب و کار هدف
  • اثبات ارزش اموال و دارایی متقاضی و همسر حداقل 500 هزار دلار کانادا
  • قصد و اراده زندگی و مدیریت کسب و کار هدف در استان یوکان
  • سرمایه گذاری در کسب و کار هدف حداقل 300 هزار دلار کانادا
  • کسب و کار هدف بایستی در یکی از حوزه های مورد نیاز استان یوکان باشد.

برنامه های مهاجرتی استان انتاریو

برنامه های مهاجرتی ویژه نیروی کار در استان انتاریو: استان انتاریو دو دسته برنامه جهت جذب نیروی کار خارجی تدوین و اجرایی نموده است. دسته اول برنامه هایی هستند که نیازمند ارائه جاب آفر بوده و دسته دوم بی نیاز از آن می باشند.

برنامه های بی نیاز از جاب آفر :

الف- برنامه مهاجرتی متصل به اکسپرس انتری فدرال و ویژه کسانی که مهارت در هردو زبان انگلیسی و فرانسه دارند. این برنامه متقاضیان را از دو برنامه فعال در سیستم اکسپرس انتری یعنی: برنامه اسکیل ورکر فدرال و برنامه تجربه کانادایی جذب می نماید. بنابراین متقاضیان هریک از این دوبرنامه، بایستی شرایط مورد نیاز یکی از این دو برنامه و نیز شرایط اختصاصی خود این برنامه را داشته باشند.

متقاضیان از برنامه اسکیل ورکر فدرال بایستی حداقل 67 امتیاز لازم را احراز نموده و حداقل یکسال سابقه کار طی 5 سال گذشته اثبات نمایند. متقاضیان از برنامه تجربه کانادایی بایستی حداقل یکسال سابقه کار در کانادا و بصورت استخدامی، طی 3 سال گذشته اثبات نمایند. حداقل تحصیلات مورد نیاز لیسانس می باشد. مدارک زبان معتبر انگلیسی (IELTS/CELPIP) حداقل CLB 6.0 و فرانسه (TEF/TCF) حداقل CLB 7.0 می باشند.

ب- برنامه مهاجرتی متصل به اکسپرس انتری فدرال و بر اساس اولویت های شغلی استان: متقاضیانی که امتیاز نسبتا” بالایی در استخر مجازی اکسپرس انتری فدرال کسب نمایند و نیز سابقه کار بر اساس مشاغل مورد نیاز استان (0111-0114-0124-0601-0621-0651-1111-1114-1122-3012) ارائه نمایند، می توانند در این برنامه شرکت نمایند.

این برنامه متقاضیان را از دو برنامه فعال در سیستم اکسپرس انتری یعنی: برنامه اسکیل ورکر فدرال و برنامه تجربه کانادایی جذب می نماید. بنابراین متقاضیان هریک از این دوبرنامه، بایستی شرایط مورد نیاز یکی از این دو برنامه و نیز شرایط اختصاصی خود این برنامه را داشته باشند. متقاضیان از برنامه اسکیل ورکر فدرال بایستی حداقل 67 امتیاز لازم را احراز نموده و حداقل یکسال سابقه کار طی 5 سال گذشته و منطبق با مشاغل مورد نیاز استان اثبات نمایند.

متقاضیان از برنامه تجربه کانادایی بایستی حداقل یکسال سابقه کار در کانادا و بصورت استخدامی، طی 3 سال گذشته اثبات نمایند. حداقل تحصیلات مورد نیاز لیسانس می باشد. مدرک زبان معتبر انگلیسی (IELTS/CELPIP) و/یا فرانسه (TEF/TCF) حداقل CLB 7.0 می باشد.

نکته: کسانی که در این برنامه، دارای سابقه کار مرتبط با کامپیوتر در یکی از کدهای شغلی زیر باشند، بعنوان تِک پایلوت (تکنولوژی محور) در نظر گرفته شده و پرونده آنها جداگانه مورد بررسی قرار خواهد گرفت:

(2173-2174-2147-2175-2172-0213)

برنامه های مهاجرتی استان ساسکچوان

برنامه مهاجرتی کشاورزی استان ساسکچوان

این برنامه مهاجرتی ویژه متقاضیانی است که می‌خواهند مالکیت و مدیریت یک مزرعه کشاورزی یا دامداری را با تولید محصولات پایه مرتبط داشته باشند.

شرایط مورد نیاز برنامه کشاورزی سسکچوان :

الف- اثبات ارزش اموال و دارایی متقاضی و همسر، حداقل 500 هزار دلار کانادا

ب- سپردن ودیعه 75000 دلاری جهت حُسن اجرای توافق نامه فی ما بین

ج- سرمایه گذاری در کسب و کار هدف حداقل 150 هزار دلار کانادا

د- اجرای سفر تحقیقاتی به استان جهت بررسی شرایط خرید و مدیریت مزرعه مربوطه

و- اثبات داشتن سابقه کار و دانش لازم بعنوان فرد باتجربه در مدیریت مزرعه

مبلغ ودیعه فوق الذکر بهمراه سود آن پس از حداقل 6 ماه اجرای موفق کسب و کار هدف با شرایط لازم، قابل استرداد می باشد. البته در غیر اینصورت ودیعه مسترد نشده ولی اقامت دائم متقاضی و خانواده وی مخدوش نخواهند شد.

نکته: استان سسکچوان برنامه کشاورزی ویژه ای (Young Farmer Stream) نیز برای متقاضیان با شرایط آسانتر ارائه نموده است. ارزش اموال و دارایی در این برنامه حداقل 300 هزار دلار کاناداست. سن متقاضی بایستی زیر 40 سال باشد. حداقل 3 سال سابقه مدیریت و تجربه حرفه ای در بخش کشاورزی یا دامداری داشته باشد. سپردن ودیعه 75000 دلاری جهت حُسن اجرای توافق نامه فی ما بین. سرمایه گذاری در کسب و کار هدف حداقل 150 هزار دلار کانادا. اجرای سفر تحقیقاتی به استان.

توجه: در صورتی که متقاضی شرایط لازم را داشته باشد، ویزای اقامت دائم کانادا برای وی و خانواده صادر خواهد شد (قبل از ورود به کانادا). البته در صورت لزوم و جهت تسریع در ورود متقاضی و خانواده به کانادا، متقاضی می تواند جهت دریافت ویزای کار موقت نیز اقدام نماید.

برنامه های نیروی متخصص استان ساسکچوان

ندین برنامه مهاجرتی ویژه نیروی کار در این استان معرفی و اجرایی شده است.

الف- برنامه مهاجرتی که ویژه متقاضیانی است که جاب آفر دائمی در مشاغل با مهارت متوسط به بالا از یک کارفرمای استان سسکچوان دریافت کرده باشند.

در این برنامه متقاضی بایستی مدرک زبان حداقل CLB 4.0، حداقل یکسال سابقه کار طی 10 سال گذشته، کسب حداقل 60 امتیاز از جدول 100 امتیازی استان را دارا باشد.

ب- برنامه های مهاجرتی نیروی متخصص استان سسکچوان که الزامی به ارائه جاب آفر ندارند. در این گروه دو برنامه مشابه معرفی شده است. در یک برنامۀ نیروی متخصص که متصل به سیستم اکسپرس انتری فدرال می باشد. برنامه دیگر که مستقل از اکسپرس انتری فدرال است یعنی برنامه OID.

شرایط مورد نیاز برنامه های نیروی متخصص استان سسکچوان (هر دو برنامه فوق الذکر):

کسب حداقل 60 امتیاز از جدول 100 امتیازی استان
احراز تمام شرایط لازم در برنامه های مرتبط در سیستم اکسپرس انتری فدرال جهت برنامه متصل به این سیستم
ارائه مدرک زبان انگلیسی و/یا فرانسه معتبر حداقل CLB 4.0 جهت برنامه OID
ارائه مدرک تحصیلی حداقل فوق دیپلم
اثبات حداقل یکسال سابقه کار طی 10 سال گذشته (و حداقل 2 سال سابقه کار طی 5 سال گذشته جهت مشاغل مهارتی با ناک های C و D) و مرتبط با مدرک تحصیلی و منطبق با مشاغل مورد نیاز استان
ایجاد پروفایل در سیستم اکسپرس انتری فدرال جهت برنامه متصل به این سیستم
نکته: این دو برنامه اخیر رقابتی بوده و جهت متقاضیان با امتیاز بالاتر (در جدول 100 امتیازی استان) دعوتنامه استانی صادر خواهد شد.

برنامه‌های مهاجرتی استان منیتوبا

استان منیتوبا برنامه های مهاجرتی متعددی دارد. تعدادی از این برنامه ها ویژه کسانی است که در استان مربوطه فارغ التحصیل شده و/یا سابقه کار دارند. تعدادی از این برنامه ها نیز ویژه متقاضیان نیروی کار در استان مربوطه، بدون سابقه قبلی، می باشد.

برنامه مهاجرتی نیروی متخصص استان منیتوبا بدون الزام به ارائه جاب آفر: متقاضی در این برنامه بایستی حداقل 60 امتیاز از جدول 100 امتیازی استان را کسب نماید. متقاضی بایستی ارتباط و اتصال خود به استان را نیز اثبات نماید.

اثبات این ارتباط از سه طریق ممکن است: داشتن خویشاوند یا دوست نزدیک متقاضی که مقیم یا شهروند در استان بوده و حمایت اقامتی مورد نیاز را تقبل نماید؛ و یا سابقه تحصیل یا کار متقاضی در استان مربوطه؛ و یا دریافت دعوتنامه از مسئولین اداره مهاجرت استان بر اساس شرایط مناسب حاصل شده برای متقاضی.

متقاضی این برنامه الزامی به ایجاد پروفایل و ثبت نام در سیستم اکسپرس اینتری فدرال ندارد.

برنامه‌های مهاجرتی استان پرنس ادوارد آیلند

استان پرنس ادوارد آیلند برنامه های مهاجرتی متعددی برای متقاضیان اقامت دائم کانادا معرفی نموده است. از برنامه کارآفرینی استان پرنس ادوارد آیلند تا برنامه های ویژه متقاضیان کار در این استان. چندین برنامه در قالب نیروی متخصص و یا ماهر در این استان معرفی شده است. اغلب این برنامه ها نیازمند جاب آفر می باشند.

یکی از این برنامه های نیروی متخصص کانادا در استان، برنامه نیروی کار متصل به سیستم اکسپرس انتری فدرال می باشد. متقاضیانی که در سیستم اکسپرس انتری فدرال پروفایل ایجاد کرده باشند و شرایط لازم در یکی از سه برنامه مهاجرتی این سیستم را دارا باشند و در عین حال شرایط مورد نیاز استان مربوطه را نیز داشته باشند (از جمله سابقه کار منطبق با مشاغل مورد نیاز استان مربوطه)، بدون نیاز به جاب آفر، شانس انتخاب شدن از طرف استان PEI را دارند.

متقاضیان این برنامه بایستی در سطح این استان نیز پروفایل خود را ایجاد نموده باشند. پس از اعلام استان مبنی بر انتخاب متقاضی از استخر مجازی اکسپرس انتری فدرال، مدارک مورد نیاز بایستی به استان ارسال شود. پس از موفقیت در مراحل گزینش از طرف استان، متقاضیان مربوطه نامزد شده و 600 امتیاز اضافی در استخر مجازی فدرال دریافت می کنند. در این مرحله انتخاب آنان از استخر مجازی فدرال قطعی خواهد بود. مرحله بعد جهت ارسال مدارک برای دریافت اقامت دائم کانادا خواهد بود.

در این برنامه، سابقه کار قابل اثبات حداقل 3 سالِ همسر متقاضی طی 5 سال گذشته و نیز مدرک زبان معتبر همسر و/یا فرزند وابستۀ متقاضی حداقل CLB 6.0 برای پرونده آنان امتیازآور خواهد بود.

این برنامه و برنامه های مشابه استان های دیگر بویژه برای کسانی که امتیاز لازم را در برنامه اسکیل ورکر فدرال کانادا نمی آورند، بسیار مناسب می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط مهاجرت به کانادا خود و ثبت نام در هر یک از برنامه های مهاجرتی کانادا از جمله برنامه های فوق الذکر، با ما تماس بگیرید. 02140220450

همچنین ببینید

مهاجرت مهندس عمران

مهاجرت مهندس عمران

مهاجرت مهندس عمران به کانادا مقدمه: کانادا دومین کشور بزرگ جهان با شهرهای در حال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *