مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس

مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس

مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس یکی از روش های اخذ اقامت کانادا در قالب برنامه های فدرال می باشد.

شرایط مهاجرت به کانادا با خرید بیزینس:

1- اثبات سابقه مدیریت

2- اثبات تمکن مالی لازم

نکته مهم در این برنامه که به owner-operator program مشهور است، این است که در صورت موفقیت آمیز بودن این برنامه، به متقاضی ویزای کار موقت داده می شود. متقاضی می تواند برای دریافت ویزای ورود اعضای خانواده خود نیز اقدام نماید.

پس از ورود به کانادا و مدیریت بر بیزینس خریداری شده، متقاضی بایستی جهت دریافت اقامت کانادا از طریق خرید بیزینس خود و خانواده در برنامه مهاجرتی دیگری شرکت نماید. این برنامه مهاجرتی می تواند برنامه تجربه کانادایی (CEC) و یا برنامه استانی (PNP) باشد.

جهت موفقیت در برنامه اخیر، متقاضی بایستی با دیگر متقاضیان حاضر در این برنامه ها رقابت نماید. بنابراین بایستی مدرک زبان انگلیسی و/یا فرانسه حداقل CLB 6.0 جنرال، تحصیلات لیسانس به بالا و سن نه چندان بالا را در پرونده خود داشته باشد تا بتواند موفقیت خود و خانواده را در دریافت اقامت دائم کانادا رقم بزند.

بنابراین کسانی که دارای ضعف در ارائه مدرک زبان مناسب بوده و یا مدرک تحصیلی غیر دانشگاهی دارند، نمی توانند امیدی به دریافت اقامت دائم کانادا را داشته باشند.

متقاضی بایستی حداقل 51% سهام بیزنس مورد نظر در کانادا را خریداری نماید و مبلغ سرمایه گذاری مربوطه جهت خرید بیزینس مربوطه، بسته به استان انتخاب شده، متفاوت می باشد. با توجه به موفقیت پرونده های قبلی، بهتر است متقاضی حداقل 100 هزار دلار به بالا جهت خرید حداقل سهام فوق الذکر در این بیزینس در نظر داشته باشد.

نکات متعددی در اقدام برای شرکت در این برنامه وجود دارد. از جمله اقدام برای دریافت گواهی LMIA مورد نیاز این برنامه می باشد. البته این گواهی خاص بوده و نیازی به درج آگهی های متعارف ندارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این برنامه با مشاورین سازمان مهاجرتی کوچ  تماس بگیرید.

40220448-50 021

همچنین ببینید

مهاجرت مهندس عمران

مهاجرت مهندس عمران

مهاجرت مهندس عمران به کانادا مقدمه: کانادا دومین کشور بزرگ جهان با شهرهای در حال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *