سادبری

برنامه مهاجرتی مناطق کم جمعیت کانادا در منطقه سادبری

منطقه سادبری در استان انتاریو اولین انتخابات خود را برگزار نمود

منطقه Sudbury یکی از سه منطقه مشارکت کننده در استان انتاریو در برنامه مهاجرتی مناطق کم جمعیت کانادا می‌باشد. اولین انتخابات این منطقه در 23 آوریل 2020 انجام و 6 دعوتنامه با حداقل امتیاز قبولی 280 صادر شد. جمعیت این منطقه 165000 نفر می‌باشد.

اقتصاد منطقه در حوزه های معدن، مدیریت مالی، توریسم و دیگر صنایع می باشد. در سال 2019 تعداد 265 مهاجر جدید در این منطقه ساکن شده اند. مناطق کم جمعیت در این برنامه مهاجرتی هرکدام روش مناسب خود را دارند. منطقه سادبری مبتنی بر سیستم امتیازدهی و استخر متقاضیان عمل می‌نماید.

اخذ جاب آفر از یک کارفرمای این منطقه در بیش از 20 جایگاه شغلی، پیش نیاز پذیرش در این برنامه می باشد. پروسه زمانی این برنامه جهت رسیدن به اقامت دائم کانادا حدود 12 الی 18 ماه می باشد. حداقل امتیاز مورد نیاز جهت شرکت در برنامه مناطق کم جمعیت برای افراد متأهل 115 و افراد مجرد 85 می باشد. سن مناسب برای این برنامۀ ویژه برای افراد کمتر از 45 سال می باشد.

جهت بررسی شرایط خود و شرکت در برنامه برنامه مهاجرتی مناطق کم جمعیت کانادا در منطقه سادبری فوق الذکر با سازمان مهاجرتی کوچ تماس بگیرید واز مشاوره رایگان کارشناسان بهره مند شوید 02140220450

همچنین ببینید

مهاجرت مهندس عمران

مهاجرت مهندس عمران

مهاجرت مهندس عمران به کانادا مقدمه: کانادا دومین کشور بزرگ جهان با شهرهای در حال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *