مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری در استان کبک

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری در استان کبک

اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری استان کبک

یکی از روش های بی دردسر برای کسب اقامت دائم کانادا، سرمایه گذاری در استان کبک کانادا می باشد. این برنامه عملا بر مبنای سرمایه گذاری غیرفعال می باشد. بدین معنا که، برخلاف برنامه های کارآفرینی کانادا، متقاضی الزامی بر راه اندازی یک بیزنس در کانادا ندارد.

شرایط مورد نیاز برنامه سرمایه گذاری استان کبک:

– اثبات سابقه مدیریت ارشد حداقل 2 سال طی 5 سال گذشته

– اثبات تمکن مالی متقاضی و همسرش (ارزش اموال و دارایی) حداقل 2 میلیون دلار کانادا (با احتساب نرخ دلار دولتی کانادا)

– کسب امتیاز حداقل 40 از جدول امتیازات

– پرداخت 1.2 میلیون دلار کانادا بابت سرمایه گذاری و استرداد آن بعد از 5 سال بدون سود

نکته 1: جهت تسهیل در سرمایه گذاری، متقاضی می تواند بجای پرداخت 1.2 میلیون دلار، حدود 330 هزار دلار کانادا به یکی از کارگزاران مالی دولت کبک پرداخت نماید که این مبلغ مسترد نخواهد شد.

نکته 2: اگر سن متقاضی بالای 49 سال باشد و مدرک تحصیلی وی دیپلم یا زیر دیپلم باشد، ممکن است نیاز به ارائه مدرک زبان نیز داشته باشد.

نکته 3: در صورت موفقیت پرونده، برای متقاضی و اعضای خانواده وی (همسر و فرزندان زیر 22 سال تمام  و مجرد) ویزای اقامت دائم کانادا صادر خواهد شد.

شرایط فوق الذکر بر اساس سال 2019 می باشد. دولت کبک تا اول آوریل 2021 پرونده جدید قبول نمی نماید. احتمال تغییر در شرایط پذیرش این برنامه دور از ذهن نیست، که در اینصورت در سال 2021 اعلام خواهد شد.

البته تشکیل پرونده های جدید و بررسی مدارک آن پیشاپیش بایستی انجام پذیرد و در نوبت پذیرش دولت کبک در تاریخ فوق الذکر قرار گیرد.

بنابراین سازمان مهاجرتی تدبیرساز آماده بررسی شرایط شما بوده و در صورت حائز شرایط بودن در این برنامه، بررسی مدارک و ارسال برای مبادی ذیربط در استان کبک انجام خواهد شد. قطعا” پرونده هایی که زودتر تشکیل می شوند، در اولویت بررسی مقدماتی دولت کبک قرار خواهند گرفت.

تماس:

02140220448-50

 

همچنین ببینید

مهاجرت مهندس عمران

مهاجرت مهندس عمران

مهاجرت مهندس عمران به کانادا مقدمه: کانادا دومین کشور بزرگ جهان با شهرهای در حال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *