پلن‌های ویژه مهاجرتی و تحصیلی اروپا

پلن‌های ویژه مهاجرتی و تحصیلی اروپا

پلن های ویژه مهاجرتی و تحصیلی اروپا : با توجه به نیاز و درخواست متقاضیان محترم، سازمان مهاجرتی کوچ  ساز و کار دریافت اقامت سه کشور انگلستان، آلمان و اتریش را فراهم نموده است. این روش مختص افرادی است که بتوانند مالکیت سهام 20 تا 30 درصدی از یک شرکت فعال را ارائه نمایند.

پلن دوم از این مجموعه مربوط به اسکیل ورکر (نیروی کار) کشور اتریش می‌باشد.

فرصت طلایی مهاجرت به اوکراین

اقامت دائم و پاسپورت اوکراین

کوچ  با تضمین 100% شما را در اخذ ویزای اوکراین یاری می دهد. هر ساله هزاران اجازه اقامت از طریق ازدواج در اوکراین صادر می شود. سریع ترین راه برای به دست آوردن شهروندی اوکراین ازدواج است، زیرا طبق قانون اوکراین یک خارجی باید حداقل ۵ سال در خاک اوکراین زندگی کند تا بتواند تقاضای شهروندی دهد اما در صورت ازدواج با شهروند اوکراین و اقامت در خاک اوکراین این زمان به 2.5 سال کاهش می یابد و بعد از آن می تواند شهروند اوکراین شود. البته این همه ماجرا نیست ….

فرصت طلایی مهاجرت به اوکراین

مهاجرت تحصیلی به اوکراین

در بین کشورهای اروپایی کشور اوکراین در بین کم هزینه ترین کشورها برای تحصیل قرار گرفته است و از آنجا که تحصیل در اوکراین به زبان های اوکراینی، روسی و انگلیسی مقدور می باشد، مقصد مناسبی برای دانشجویان بین المللی محسوب می شود.

ایرانیان میتوانند برای تحصیل فرزندان خود حتی به زبان فارسی در مدارس فارسی زبان اقدام کنند.

در سازمان مهاجرتی کوچ ما به کسانی که تمایل دارند به پاسپورت اوکراین برسند، گزینه تحصیل ارزان در اوکراین را بعنوان ساده ترین و بی دردسرترین روش برای برای زندگی در اروپا، کار و نهایتا اخذ اقامت دائم پیشنهاد میکنیم.

فرصت طلایی مهاجرت به ترکیه

اقامت ترکیه برای ایرانی ها

مهاجرت به ترکیه برای ایرانیان نسبت به سایر كشورها تا حدی ساده بوده و به همین دلیل بسیاری از ایرانیان به دلیل نزدیكی به ایران دوست دارند كه به كشور تركیه مهاجرت كنند. فرهنگ تركیه به فرهنگ ایران هم شبیه است و به همین دلیل اكثر ایرانیان دوست دارند كه اقامت ترکیه را داشته و در این كشور زندگی كنند.

فرصت طلایی مهاجرت به مجارستان

اقامت مجارستان  برای ایرانی‌ها

مهاجرت به مجارستان به دلیل این كه در قاره اروپا واقع شده دشوارهای مهاجرت به كشورهای آمریكای شمالی مانند كانادا و آمریكا را ندارد. مهاجران می توانند در دوره های زبان این كشور شركت كرده و بعد از آن به آلمان و اتریش مهاجرت كنند. در صورتی كه شما به عنوان كارگر ماهر از طرف جامعه اروپا شناخته شوید، كارت آبی اتحادیه اروپا را دریافت خواهید كرد.

جهت  کسب اطلاع در مورد پلن‌های ویژه مهاجرتی و تحصیلی اروپا با سازمان مهاجرتی کوچ تماس بگیرید.

همچنین ببینید

ویزا و اقامت تحصیلی آمریکا

ویزا و اقامت تحصیلی آمریکا

ویزا و اقامت تحصیلی آمریکا پایتخت آمریکا واشنگتن می باشد. این کشور، با مساحتی نزدیک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *