مهمترین مطالب مهاجرت به استرالیا

مهمترین مطالب مهاجرت به استرالیا

مهمترین مطالب مهاجرت به استرالیا

با توجه به اینکه زندگی در یک کشور امن و پیشرفته از خواسته های همه افراد می باشد،هر روزه در سراسر جهان به تعداد افرادی که قصد مهاجرت و ترک کشور خود با اهدافی مثل تحصیل، کار، درمان، سرمایه گذاری در یک کشور با شاخص های بالای کیفیت زندگی و رفاه اجتماعی را دارند افزوده می باشد که در این بین استرالیا یکی از بهترین و پرطرفدارترین مقاصد مهاجرت در چند سال اخیر می باشد.

در مقاله پیش رو سعی داریم به مهمترین مطالب مهاجرت به استرالیا بپردازیم که شما را برای اخذ تصمیم و انتخاب مناسب ترین راه همراهی کند:

متقاضیان مهاجرت به استرالیا باید در نظر داشته باشند که استرالیا با ارائه برنامه ها و ویزاهای متنوع سعی در جذب بهترین و با کیفیت ترین افراد از سراسر جهان دارند، ان دسته از افرادی که در فکر مهاجرت به استرالیا خارج از روال های قانونی تعیین شده و به صورت غیر قانوی و پناهندگی می باشد باید در نظر داشته باشند که پناهندگی پرریسک ترین و سخترین راههای دریافت اقامت استرالیا می باشد.

از دیگر موارد مهم مهاجرت استرالیا که باید متقاضیان به آن توجه داشته باشند شرایط سنی متفاوت پلن ها و ویزاهای مهاجرتی استرالیا است.، از انجا که اکثر پلن ها و ویزاهای مهاجرتی استرالیا امتیاز محور می باشد و فاکتور سن از جمله موارد امتیازی ارزشمند و تعیین کننده می باشد متقاضیان بهتر است زمان طلایی برای اقدام هر ویزا را مد نظر داشته باشد.

حداکثر سن مجاز برای برخی از ویزاهای پر متقاضی مهاجرت استرالیا به شرح زیر می‌باشد:

  • بازه سنی اقدام برای ویزاهای مهارتی Skill Worker از 18 تا 45 سال می باشد
  • بازه سنی اقدام برای ویزاهای کارآفرینی و سرمایه گذاری از 18 تا 55 سال می باشد.
  • بازه سنی اقدام برای ویزاهای Talent تا 55 سال می باشد در صورتی که متقاضی دستاورد ویژه ای داشته باشد شرایط سنی خاصی در نظر گرفته نمی‌شود.

موردی دیگر که متقاضیان مهاجرت به استرالیا باید مد نظر داشته باشند دانش زبان انگلیسی است. به غیر از اینکه داشتن مدرک زبان با نمرات خاص از جمله الزامات خیلی از ویزاهای و پلن های مهاجرتی استرالیا می باشد،زندگی، کار و تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان، نیارمند مهارتهای زبان انگلیسی جهت برقراری ارتیاط با سایرین و انجام کارهای روتین روزانه می باشد که اهمیت ویژه ای در موفقیت پروسه مهاجرت، اقامت و شهروندی استرالیا دارد متقاضیان برای شروع پروسه بهتر است حداقل سطح قابل قبولی در این زمینه داشته باشند.

لازم به ذکر است سازمان مهاجرت استرالیا متولی امور مهاجرتی در این کشور می‌باشد و هر گونه قوانین یا تغییرات در صورتیکه به صورت رسمی در سایت این سازمان منتشر شده باشد قابل استناد می باشد در غیر این صورت محلی از اعراب ندارد.

همچنین برنامه های مهاجرتی ، لیست مشاغل، هزینه ها، ظرفیت های هر ویزاها و قوانین مهاجرتی سالانه مورد بررسی قرار می گیرد و عموما ماه ژوئن هر سال تغییرات و ظرفیت ها به صورت رسمی توسط سازمان مهاجرت اعلام می شود.

پروسه مهاجرتی استرالیا برای اغلب پلن ها و ویزاها، پروسه رقابتی می باشد که متقاضیان با شرایط بهتر در اولویت قرار دارند، درست است که سازمان مهاجرت استرالیا هر ساله ظرفیتهای صدور ویزاههای مختلف را مشخص می کند ولی شایستگی و لزوم داشتن منفعت مهاجران از اولویت های این سازمان می باشد در نتیجه این سازمان خود را موظف به پر کردن ظرفیت ها با هر کیفیتی نمی داند.

لازم به ذکر است از سال 2019، رکورد پرونده هر شخص به مدت 10 سال در ارشیو سازمان مهاجرت استرلیا نگهداری می شود.در نتیجه ارسال مدارک ناقص، نادرست ، ریجکتی و غیره در یک بازه 10 ساله بررسی می شود.

پس گرفتن مشاوره حرفه ای در رابطه با هر یک از برنامه ها و ویزاهای مهاجرت استرالیا نقش شایانی در موفقیت و کاهش ریسک پروندههای مهاجرتی دارد. کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی کوچ در کنار وکلای مجرب ، شما را در این مسیر تا حصول نتیجه رضایت بخش همراهی می‌کنند.

همچنین ببینید

خدمات مهاجرت به استرالیا

خدمات مهاجرت به استرالیا

مروری بر خدمات مهاجرت به استرالیا ارائه خدمات مشاوره، ارزیابی و انتخاب، سریع ترین و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *