نگارش و ویرایش

نگارش و ویرایش

نگارش و ویرایش

خدمات ویرایش و نگارش کوچ شامل نگارش و ویرایش رزومه، انگیزه نامه، توصیه نامه، پلن مطالعاتی، پروپزال، ایمیل های مکاتباتی با اساتید و مشاوره نگارش، اکسپت و چاپ مقالات، مشاوره ریسرچ، پایان نامه و رساله می باشد. تمامی سفارش ها به هر دو صورت آنلاین و حضوری دریافت و تحویل می شود.

کوچ با بهره گیری از افراد متخصص جهت انجام امور و خدمات ویرایش، با کیفیت ترین و نازل ترین خدمات را به شما ارائه می دهد. معمولا دانشجویان متقاضی تحصیلات تکمیلی حداقل به یکی از خدمات زیر در حین پروسه تحصیل خود نیاز خواهند داشت تا اولین قدم برای شروع اپلایی موفق و یا تحصیلات عالیه را طی کنند و عدم توانمندی در هریک، چالش هایی را برای آن ها به وجود می آورد. در واقع برای بالا بردن شانس پذیرش در مقطع تحصیلات تکمیلی با چند راهکار ساده آشنایی با روش های مختلف متقاعد کردن اساتید برای دریافت پوزیشن مورد نظر توسط شما، می توانید پله های ترقی را براحتی طی کنید.

مترجمین و مشاوران کوچ که دارای تحصیلات دانشگاهی برجسته و تجربه کاری بسیاری می باشند، علاوه بر مهارت زبانی با داشتن تسلط علمی کافی در تمامی رشته ها، می توانند بهترین خدمات را به شما ارائه دهند. در ادامه به توضیحات مختصری از خدمات کوچ می پردازیم.

فهرست مطالب

رزومه

انگیزه نامه

 توصیه نامه

 پلن مطالعاتی

 پروپزال

 ایمیل های مکاتباتی با اساتید

 نگارش، اکسپت و چاپ مقالات

ریسرچ، پایان نامه و رساله

جمع بندی

رزومه

رزومه یا همان زندگی نامه اولین مدرکی است که برای ارایه به دانشگاه ها یا سفارت باید تنظیم شود. شرایط متقاضی درگذشته، شامل سابقه شخصی، تحصیلی و کاری توسط زندگی نامه مشخص میگردد. تمامی فعالیتهای اخیر در رزومه به نحوی انعکاس داده میشود که این فعالیتها دارای فصل مشترک با برنامه ای باشد که در حال حاضر درخواست تحصیل و کار در آن موجود است. به این معنی که سابقه باید به گونه ای باشد که متقاضی را به سمتی سوق دهد که برنامه تحصیلی مشخص فعلی را انتخاب کند. دلیل انتخاب برنامه تحصیلی که درخواست برای آن داده شده از همان ابتدا در سابقه فردی باید به چشم بیاید. یکی از نکات مهم رزومه این است که باید بدون وقفه زمانی باشد. لازم است که از زمان شروع دوره ی دبیرستان تاکنون تمامی فعالیتها به طور مداوم در رزومه با ذکر مسئولیت و بازه زمانی دقیق بیان شوند. به عنوان مثال برای درخواست دوره فوق لیسانس بهتر است از زمان دبیرستان هر آنچه انجام شده بدون وقفه و فاصله زمانی آورده شود.

انگیزه نامه

SOP مخفف Statement of Purpose و به معنای انگیزه‌نامه است و در واقع داشتن یک انگیزه‌نامه خوب می‌تواند مرز بین قبولی و عدم قبولی در پذیرش تحصیلی باشد. کلیدی ترین نکته در درخواست ویزای تحصیلی این است که تطابق کاملی بین رزومه و انگیزه نامه فرد وجود داشته باشد و همه نشان دهنده یک هدف مشخص باشد.

اگر این هماهنگی در تقاضای ویزای تحصیلی در مدارک و مصاحبه رعایت شود، احتمال مردود شدن ویزای تحصیلی به حداقل میرسد.

توصیه نامه

تمام دانشگاه های خارج از کشور برای پذیرش دانشجو نیازمند مدارکی هستند که توصیه نامه یا همان Recommendation letter یکی از مهمترین این مدارک قلمداد می شود. توصیه نامه از یک یا چند استاد دانشگاهی که شناخت مناسبی از فرد متقاضی داشته باشند درخواست می شود. در بسیاری از موارد دانشگاه مقصد با ارسال ایمیل به استادی که شما به عنوان رفرنس معرفی کرده اید، جزییاتی از خصوصیات درسی و حرفه ای شما را جویا می شود. در برخی از موارد این توصیه نامه باید بصورت کاغذی تنظیم شود. برای اطلاع از محتویات توصیه نامه، شرایط شکلی توصیه نامه، محتوای توصیه نامه، و همینطور تعداد توصیه نامه مورد نیاز برای اخذ پذیرش تحصیلی برای هر دانشگاه با کوچ تماس بگیرید.

پلن مطالعاتی

این نوع از نامه ها، درخواست‌هایی هستند که در هنگام درخواست کاری یا تحصیلی به عنوان برنامه کاری یا تحصیلی خود به موسسه مورد نظر ارسال می‌کنید. به این معنی که با استفاده از این نامه خود را به مسئولان موسسه مدنظر معرفی کرده تا با استفاده از آن بتوانند برای شما کار مناسبی را در نظر بگیرند، ممکن است شما درخواست یک کار خاص را داشته باشید و یا ممکن است که با کارفرمای مورد نظر تماس بگیرید تا ببینید که آیا در موسسه آنها برای شما جایی وجود دارد یا نه. در هرصورت نامه شما باید شامل نکات زیر باشد:
خودتان را کامل معرفی کنید.
مهارتها و تجربیات خود را با مهارتها و تجربه های مورد نیاز شغل و موقعیت تحصیلی درخواستی مطابقت دهید.
نوع نوشتاری خود را طوری انتخاب کنید که خواننده به خواندن رزومه شما ترغیب شود.

واژه پروپوزال برگرفته شده از واژه propose به معنای پیشنهاد دادن است. در واقع پروپوزال یک طرح یا پیشنهاد برای برآورده کردن یک نیاز می باشد و معمولا به صورت یک طرح رسمی و کتبی می باشد که متن آن شامل عنوان موضوع، بیان مسئله، ابزار تحقیق، پیشینه تحقیق، روش و مراحل تحقیق و نتایج قابل حصول می باشد. داشتن یک پروپزال خوب، شانس شما را برای اخذ پذیرش در بهترین دانشگاه ها و بخصوص برای دریافت بورسیه تحصیلی و تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد، دکتری و پست دکتری در دانشگاه های بدون شهریه، بسیار بالا می برد. یک پروپزال خوب به استاد راهنما و دانشگاه اثبات می کند که شما برای ادامه تحصیل، برنامه دارید و عامل برتری شما به رقبا خواهد بود.
سازمان مهاجرتی کوچ ، کمک می کند با موضوعات به روز و منطبق با تخصص استاد راهنما، بهترین پروپزال را داشته باشید.

 ایمیل های مکاتباتی با اساتید

در این قسمت نباید اطلاعاتی که در رزومه نوشته اید را در اینجا تکرار کنید. بهتر است زمینه های تخصصی و انگیزه در مورد زمینه یا موقعیت مورد علاقه خود را به طور خلاصه بیان کنید و اطلاعاتی درباره توانایی های خود را بنویسید. کاستی ها و کمبودهای موجود در تجربه کاری خود را شرح دهید. سعی کنید نامه را در یک صفحه بنویسید چرا که معمولا روزانه صدها ایمیل برای اساتید ارسال می شود و آن ها وقت کافی برای مطالعه کامل این ایمیل ها را نخواهند داشت. برای اطلاع از جزییات بیشتر با کوچ تماس بگیرید.

نگارش، اکسپت و چاپ مقالات 

چاپ یک مقاله به منظور انتقال یافته های پژوهشی به جامعه علمی از اهمیت ویژه ای در سراسر دنیا برخوردار است. این کار نیاز به علم، تخصص و اطلاعات کافی در خصوص تمام مراحلی اجرایی و چاپ مقاله دارد. این روش یکی از بهترین روش های جلب متخصصین و اساتید داخل و خارج از کشور است البته در صورتی که در ژورنالهای معتبر، مقالات ارزشمندی را به چاپ رسانده باشید می توانید به دریافت بورسیه های تحصیلی نیز امیدوار باشید. با توجه به رقابت بالا بین متقاضیان برای دانشگاه های خوب، ارزان و کسب پوزیشن های بورسیه، داشتن حداقل 3 مقاله اکسپت و پابلیش شده در مجلات isi jcr با ضرایب ایمپکت فاکتور مناسب، الزامی است. مجلات خارجی، گریدهای متفاوتی دارند. Isi، اسکوپوس، علمی پژوهشی، پابمد، ISC و سایر ایندکس ها و گریدهایی است که چاپ مقاله در هر یک از این مجلات، امتیاز خاص خود را برای مولف دارد. البته امتیاز اصلی (70 درصد کل امتیاز) به مولف اصلی مقاله (corresponding author) تعلق می گیرد.
کوچ به شما از تدوین و نگارش و ویرایش، تا انتخاب مجله مناسب و سابمیت، انجام اصلاحات داوران و ریوایزها تا چاپ نهایی مقاله کمک می کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به سایت تخصصی خدمات دانشجویی کوچ مراجعه فرمائید:
www.iranisi.com

ریسرچ، پایان نامه و رساله

پایان نامه به یک کار پژوهشی که توسط دانشجو انجام میگیرد گفته میشود. در واقع شما باید برای دریافت مدرک تحصیلی در رشته تحصیلی خود یک پایان نامه ارائه دهید. بسیاری از افراد به علت مشغله های کاری یا عدم توانمندی ها و تجربه لازم در کامل کردن پایان نامه خود به کوچ مراجعه می نمایند. لازم به ذکر است که معمولا مقالات بسیاری از همین پایان نامه ها برگرفته خواهند شد و در آینده تحقیقاتی شما تاثیر شگرفی خواهد داشت. بنابراین در انتخاب موسسه برای همکاری در این امر دقت لازم را مبذول بفرمایید. رساله یا تز هم همان پایان نامه یا کار پژوهشی است که معمولا دانشجویان در مقطع دکترا باید به آن پرداخته و در نهایت از آن دفاع کنند.

یکی از قدیمی ترین دپارتمان های کوچ، دپارتمان خدمات دانشجویی و دانشگاهی و مشاوره برای تدوین پروپزال، پایان نامه و مقاله است. در کوچ ، خدمات دانشجویی و تحقیقات دانشگاهی نظیر: خدمات از معرفی موضوع به روز، مقالات بیس جدید، مشاوره تدوین پروپزال، مشاوره تدوین پایان نامه مقاطع مختلف، تدوین رساله، استخراج مقاله از پایان نامه و سابمیت، اکسپت و چاپ مقالات، تبدیل پایان نامه به کتاب، ارائه می گردد:
برخی از خدمات تخصصی و منحصربفرد کوچ در این حوزه عبارتست از :

  • ارائه موضوعات تخصصی
  • ارائه نام و ISSN و مشخصات مجلات تخصصی
  • مشاوره از ابتدا تا چاپ (تدوین، ترجمه، سابمیت، اکسپت، چاپ) مقاله در ژورنالهای ISI، ISC، SCOPUS
  • استخراج مقاله از پایان نامه و رساله جهت اکسپت و چاپ در ژورنالهای ISI، ISC، SCOPUS
  • ویرایش مقاله فارسی شما و ترجمه جهت اکسپت و چاپ در ژورنالهای ISI، ISC، SCOPUS
  • سابمیت مقاله انگلیسی شما جهت اکسپت و چاپ در ژورنالهای ISI، ISC، SCOPUS
  • تنها سابمیت مقاله انگلیسی شما در ژورنال مورد نظرتان

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و اطلاع از خدمات تخصصی کوچ در زمینه پایان نامه و رساله و پروپزال، به سایت تخصصی خدمات دانشجویی کوچ مراجعه فرمائید:
www.iranisi.com

جمع بندی

در زمینه نگارش و ویرایش و یا هر زمینه ای که نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید، از جمله نگارش و ویرایش رزومه، انگیزه نامه تا ارسال ایمیل های مکاتباتی با اساتید و مشاوره نگارش، اکسپت و چاپ مقالات وپایان نامه ها می توانید با کوچ تماس بگیرید یا به سایت تخصصی خدمات دانشجویی کوچ مراجعه فرمائید.

همچنین ببینید

مهاجرت مهندس عمران

مهاجرت مهندس عمران

مهاجرت مهندس عمران به کانادا مقدمه: کانادا دومین کشور بزرگ جهان با شهرهای در حال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *