کاورلتر

نگارش و ویرایش کاورلتر

مقدمه

نگارش و ویرایش کاور لتر تحصیلی برای اپلای دانشگاه مهم است و هنگامی که متقاضی دوست دارد كه در كالج يا دانشگاه به تحصيل مشغول شود، نگارش و ویرایش کاور لتر تحصیلی برای اپلای دانشگاه متفاوت خواهد بود.

كاور لتر تحصيلي شما ممکن است توسط کارمندان اداره منابع انسانی مورد بررسی قرار گیرد تا مشخص شود که آیا شما صلاحیت های اصلی تحصيل در دانشگاه را داريد. در صورت انجام این کار، آن را به کمیته جستجو که بیشتر اعضای هیئت علمی و معاونان دانشگاهی است، منتقل می‌شود. این افراد به خواندن نامه‌ها و سرفصل‌های طولانی‌تر آکادمیک عادت دارند. آن‌ها همچنین اغلب به مبانی فلسفی کار شما نسبت به استخدام کننده مشاغل معمولی علاقمند می‌شوند.

نگارش و ویرایش کاور لتر تحصیلی برای اپلای مهم است.

نکاتی در مورد نوشتن نامه علمی و نگارش و ویرایش کاور لتر تحصیلی برای اپلای

چالش اصلی شما عبور از غربالگری منابع انسانی خواهد بود. هر یک از مدارک لازم را که در اطلاعیه شغلی موجود است، مرور کنید و اظهاراتی را تهیه کنید که حاوی شواهد و مدارکی باشد که شما در حد ممکن مهارت، اعتبار، دانش و تجربیات ذکر شده را دارید.

همچنین، تا آن‌جا که ممکن است به بسیاری از مدارک تحصیلی برگزیده توجه کنید. برای حمایت از ادعاهای خود در مورد نقاط قوت خود، مثال های مشخصی ارائه دهید.

آمادگي براي ارزيابی توسط دانشگاه و نگارش و ویرایش کاور لتر تحصیلی برای اپلای

داوران هیئت علمی شما معمولاً علاقمند به فلسفه و رویکرد شما در زمینه تدریس و تحقیق در رشته شما خواهند بود. آن‌ها همچنین ارزیابی می‌کنند که پیشینه شما با نوع مؤسسه‌ای که در آن کار می‌کنند چگونه است. برای ارزیابی جهت‌گیری و تخصص آن‌ها، در مورد هدف دانشکده خود تحقیق کنید. نقاط تقاطع بین فلسفه خود و فلسفه شایع بخش را مورد تأکید قرار دهید.

نگارش و ویرایش کاور لتر تحصیلی برای اپلای دانشگاه را با دقت هر چه تمام بنويسيد.

نگارش هدفمند و نگارش و ویرایش کاور لتر تحصیلی برای اپلای

اگر دارای تخصص‌های ارزشمند و سنتی هستید که قبلاً توسط دانشکده فعلی پذيرفته نمی‌شد، حتماً آن را در نامه خود ذکر کنید. نامه خود را متناسب با جهت‌گیری دانشکده تنظیم کرده و ترکیبی از تأکید بر تدریس و تحقیق را بر اساس انتظارات موجود در آن تنظیم کنید. دانشکده‌ها معمولاً می‌خواهند اساتید جدیدی را استخدام کنند که به تحقیقات فعلی خود اشتیاق دارند تا اساتيد قبلي بازنشسته شوند.

مواد کاربرد شغلی و نگارش و ویرایش کاور لتر تحصیلی برای اپلای

مهم است که کلیه مطالب مربوط به برنامه خود را با فرمت درخواست شده توسط کالج یا دانشگاه ارسال کنید. از شما خواسته می‌شود از طریق سیستم ردیابی متقاضی مؤسسه از طریق ایمیل، ایمیل یا درخواست آنلاین اقدام کنید. فقط آنچه درخواست می‌شود ارسال کنید.

نیازی نيست كه اطلاعات غيردرخواستی را ارسال كنيد. با این حال، شما می‌توانید در پاراگراف آخر نامه خود مطالب دیگری مانند نوشتن نمونه‌ها، برنامه‌های درسی و توصیه‌های نامه را ارائه دهید.

ارسال درخواست و نگارش و ویرایش کاور لتر تحصیلی برای اپلای

برای ارسال درخواست خود، دستورالعمل‌های ارسال شده در شغل را دنبال کنید. باید مشخص کند که کالج چه فرمی را می‌خواهد دریافت کند. در اینجا نمونه‌هایی از آنچه ممکن است از شما خواسته شود همراه با نامه و رزومه یا CV باشد را ذكر كرده‌ايم:

نامه كاور، CV / رزومه، و اطلاعات تماس برای سه مراجع. نامه تحت پوشش (قالب PDF) مورد علاقه شما، مدارک تحصیلی و دلیل درخواست شما، برنامه درسی (فرمت PDF)، و حداقل سه مراجعه حرفه‌ای از جمله اطلاعات تماس تلفنی و ایمیل را نشان می‌دهد.

نامه مورد علاقه، برنامه درسی، بیانیه دیداری در مورد تدریس، یک بیانیه دیدگاه پژوهشی که بطور مشخص نشان می‌دهد که چگونه شما با سایر دانشکده‌های دپارتمان تعامل دارید یا با آن‌ها همکاری می‌کنید و سه مورد نیز وجود دارد. نامه پوشش، CV / رزومه، و اطلاعات تماس برای سه مراجع. لطفاً این موارد را به عنوان یک سند با فرمت RTF ، DOC یا PDF بارگذاری کنید.

اعتراف به نا آشنا بودن به مقررات دانشگاه و نگارش و ویرایش کاور لتر تحصیلی برای اپلای

می‌دانید چرا برای این کار کامل هستید. این عالی است، اما این زمینه می‌تواند شما را از مشاهده آنچه در نامه تحت عنوان خود گم شده‌اند جلوگیری کند. به عبارت دیگر، ممکن است به سختی با مشتريان خود ارتباط برقرار می‌كنيد، و یا یک سخنگوی عمومی هستید، اما اگر در كاور لتر شما از زبان ساده استفاده می‌شود مانند ارتباط با ذینفعان و معرفي كارها و مقالات خود، مدیر استخدام راهی برای شناخت عمق مهارت های شما نخواهد داشت.

بنابراین ، توصیه هایی را که مطمئناً از بعضی از معلمان انگلیسی دریافت کرده اید ، انجام داده و نمایش دهید ، نگویید. اگر شما رشد کرده اید ، همان استراتژی هایی را که در مورد رزومه خود انجام داده اید برای تعیین کمیت دستاوردهای خود استفاده کنید. از خود بپرسید ، اگر یک غریبه نامه كاور خود را به شما تحویل داده است ، چه احساسی داشتيد؟ آیا فکر می کنید این شخص به آنچه شما بدست آورده اید رسیده یا می تواند آنچه را که می دانید را داشته باشد.

ريسك پذير بودن و نگارش و ویرایش کاور لتر تحصیلی برای اپلای

براي اين كه بتوانيد يك كاور لتر تحصيلي را بنويسيد، بايد از قبل نسبت به اين موضوع آگاهي داشته و ريسك پذير باشيد و قبلا چند مورد انجام داده باشيد تا بالاخره در نهايت با استانداردهاي مورد قبول دانشگاه آشنا شويد. حتما چند بار كاور لتر تحصيلي را مرور كنيد تا مطمئن شويد كه كار را به نحو درست انجام داده ايد. به همين دليل لازم است كه ريسك كنيد و يك كاور لتر تحصيلي را براي اپلاي دانشگاه تهيه كنيد تا ميزان معلومات خود را بسنجيد و آن را با كاور لتر تحصيلي قبلي مقايسه كنيد.

عدم كپي رزومه خود در كاور لتر تحصيلي و نگارش و ویرایش کاور لتر تحصیلی برای اپلای

هیچ نکته ای در نوشتن نامه نامه ای وجود ندارد که به سادگی آنچه را که در رزومه خود بیان می کنید تکرار شود. این چیزی نیست که از یک نامه تحت عنوان استفاده می شود. هدف از یک نامه تحت عنوان برجسته کردن مهارت ها و استعدادهای مناسب برای نقشی که درخواست می کنید ، و همچنین شامل اطلاعاتی است که نمی توانید در رزومه کاری خود داشته باشید.

دونا هامیلتون ، مدیر منابع انسانی Elite Assignment Help ، می گوید ، همیشه وقتی رزومه و نامه خود را می نویسید ، به یاد داشته باشید که آنها نباید یکسان باشند. در عوض ، از یکی برای تکمیل دیگری استفاده کنید.

صحبت در مورد آينده شغلي و نگارش و ویرایش کاور لتر تحصیلی برای اپلای

در اکثر رزومه شما در مورد تحصیلات گذشته شما و تجربیاتی که در طول تاریخ شغلی خود کسب کرده اید صحبت كرده ايد. با این حال ، در نامه تحت عنوان خود ، از این فرصت استفاده کنید تا در مورد نحوه قرار گرفتن در آینده صحبت کنید. در نامه خود ، سعی کنید برخی از نقش ها و وظایف ذکر شده در پست شغلی را برجسته کنید و کاملاً روشن کنید که این نقش هایی هستند که شما قادر خواهید بود به انجام برسید. ثابت کنید که کاملاً قادر به انجام کار هستید.

تاكيد بر مهارت ها و نگارش و ویرایش کاور لتر تحصیلی برای اپلای

اگر تازه وارد شغلی شده ايد و تأکید بر مهارتهایتان بسیار مهم است ، این اولین مصاحبه شغلی شماست. برای اطمینان از اینکه شما قادر به انجام نقش هستید ، بسیاری از شرکتها باید آموزش شما را ببینند. با این حال ، این مهمترین قسمت نامه شما نیست. کارفرمایان بسیار به تجربهای شما علاقه مند هستند ، بنابراین چه در یک شرکت قبلی کار کرده اید و چه در زمان دانشجویی در پروژه هایی کار کرده اید ، حتماً آن را به دانشگاه مشخص كرده و نشان دهيد.

بيان موفقيت هاي خود در قالب داستان و و ویرایش کاور لتر تحصیلی برای اپلای

شما واقعاً می توانید با تهیه یک نامه تحت عنوان خود ، و بقیه برنامه های خود ، از دیگران متمایز شوید. برای این کار می توانید مواردی را که شما را به این شرکت رسانده اند و چرا متقاضی کار هستید ، ذکر کنید.

حتماً داستان های خود را کوتاه و دقیق نگه دارید ، اما نامه لتر تحصيلي خود را با احساس بنويسيد.  کندال پت ، رئیس منابع انسانی در برترین نویسندگان انگلستان ، می گوید: این براي مدیر استخدام می تواند بسیار جذاب تر باشد تا بتواند از طریق یک نامه تحت پوشش که یک داستان را روایت می کند ، بخواند و نه متن نامه عمومی که همه متقاضیان آن را دارند ، جذاب باشد. ارسال شد.

بازي با ارقام و نگارش و ویرایش کاور لتر تحصیلی برای اپلای

در صورت استفاده از شماره ها و آمار ، كاور لتر تحصيلي شما می تواند بسیار مؤثر باشد. اگر آمار دیگری دارید که می توانید در نامه تحت عنوان خود ، مانند آمار فروش ، شماره بازخورد مثبت یا هر نشانه دیگری که آخرین کارفرمایان برای نظارت بر عملکرد شما استفاده کرده اند، درج کنید. این زبان زبان کارفرمای شماست. این به شما کمک می کند تا ایستادگی کنید و نشان می دهد که به نتایج اهمیت می دهید.

معتبر و اصيل بودن و نگارش و ویرایش کاور لتر تحصیلی برای اپلای

اگر واقعاً از پیوستن به این دانشگاه جديد هیجان زده اید ، هیچ دلیلی وجود ندارد که نتوانید شور و اشتیاق خود را در نامه نشان ندهيد. این بدان معنی است که شما نباید نامه ای را برای استفاده در همه برنامه های خود ایجاد کنید. شما باید نامه مخصوص جلسات خود را برای هر موقعیتی بنویسید ، دقیقاً مانند رزومه.

نگارش نامه با لحني متفاوت و نگارش و ویرایش کاور لتر تحصیلی برای اپلای

در حالی که برنامه های شغلی ممکن است خسته کننده به نظر برسند ، لازم نیست اینگونه باشند. می توانید با كاور لتر تحصيلي خود سرگرم شوید و زندگی خود را با مطالب منتقل کنید. در مورد با نوشتن و قالب بندی متن نامه خود خلاق باشید. حتي مي توانيد متناسب با دانشگاهي كه مدنظر شما است از تصاويري هم استفاده كنيد.

اهداف كاور لتر تحصيلي و نگارش و ویرایش کاور لتر تحصیلی برای اپلای

یک كاور لتر خوب، شما را خوب معرفي مي كند و کارفرمای آینده را ترغیب می کند که شما برای موقعیت مورد نظر مطابقت خوبی دارید. اگر كاور لتر تحصيلي شما خوب باشد، مسئولين دانشگاه، به دقت وضعيت شما را بررسي خواهند كرد، پس بهتر است كه مطالب خود را به دقت بنويسيد تا مسئولين دانشگاهي را نسبت به بررسي وضعيت خود ترغيب كنيد.

شما در كاور لتر تحصيلي خودتان مي توانيد مهارت هاي ارتباطي و سازماني خودتان را به مسئولين دانشگاهي نشان دهيد. به همین دلیل ، صرف وقت برای نوشتن و سازماندهی مطالب و تصحیح دقیق آن ضروری است. هر چقدر كه كاور لتر تحصيلي خودتان را با دقت بنويسيد به همان اندازه به مسئولين دانشگاهي نشان مي دهيد كه شما، دانشجوي با لياقتي هستيد و مي توانند شما را در بين سايرين انتخاب كنند.

شما در كاور لتر تحصيلي ميزان علاقه خود را به دانشگاه و رشته مورد علاقه خود نشان دهيد. توجه كنيد كه كاور لتر تحصيلي متناسب با هر دانشگاهي نسبت به دانشگاه ديگر متفاوت خواهد بود پس بهتر است كه در نگارش و ویرایش کاور لتر تحصیلی برای اپلای كاملا دقت كنيد تا در نهايت موفق شويد.

نحوه نگارش و ویرایش کاور لتر تحصیلی برای اپلای

شما لازم است كه در كاور لتر تحصيلي خودتان تمامي مهارت ها، توانايي ها، همه سوابق تحصيلي و تجربيات خودتان را با مسئولين دانشگاهي در ميان بگذاريد. اين سخن بدين معني است كه شما لازم است كه در مورد موقعيت دانشگاهي كه دوست داريد در آن تحصيل كنيد را بياد آورده و كاملا تفكرات خود را در كاور لتر تحصيلي منعكس كنيد. بياد داشته باشيد كه تنها راهي كه مسئولين دانشگاهي مي توانند به وسيله آن شما را بشناسند، كاور لتر تحصيلي شما است و اگر نتوانيد اهداف و افكار خود را به بهترين وجهي منتقل كنيد مطمئن باشيد كه هرگز انتخاب نخواهيد شد.

نتيجه گيري

نگارش و ویرایش کاور لتر تحصیلی برای اپلای دانشگاه مهم است و شما لازم است كه نسبت به نگارش آن حساس باشيد و در كاور لتر تحصيلي خود حتما اهداف، مهارت ها، توانايي ها خود را براي مسئولين پذيرش دانشگاه معرفي و بيان كنيد. هر چقدر كه كاور لتر شما مشخص تر نوشته باشد به همان اندازه ميزان پذيرش شما هم بالا خواهد بود.

همچنین ببینید

مهاجرت مهندس عمران

مهاجرت مهندس عمران

مهاجرت مهندس عمران به کانادا مقدمه: کانادا دومین کشور بزرگ جهان با شهرهای در حال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *