ویزاهای خویشاوند وابسته استرالیا

ویزای خویشاوند وابسته استرالیا

ویزای خویشاوند وابسته استرالیا (ویزای 838)؛ مهاجرت به کمک کهنسالی و وابستگی مالی

برای مهاجرت به استرالیا صدها روش و پلن مهاجرتی مختلف وجود دارد که شما بسته به وضعیت و شرایطی که دارید، می‌توانید از بین این پلن‌های مهاجرت به استرالیا انتخاب کنید. یکی از انواع روش‌ها، مهاجرت به استرالیا از طریق ویزاهای خویشاوندی است که طیف وسیعی از ویزاها و پلن‌های مهاجرتی را شامل خواهد شد.

یکی از این ویزاها، ویزای خویشاوند وابسته است که با کد ویزای 838 معرفی می‌شود. این ویزا برخلاف سیار انواع ویزاهای خویشاوندی، با پیچیدگی حقوقی خاصی مواجه نیست. هر چند اینکه اخذاین ویزا پیچیدگی حقوقی ندارد، به معنی سادگی و سهل بودن اخذ آن نیست.

به هر طریق سوای سهولت یا سختی اخذ ویزای خویشاوند وابسته، مثل همیشه کارشناسان سازمان مهاجرتی کوچ، تحریر یک یادداشت روشنگرانه دیگر با محوریت ویزای خویشاوند وابسته استرالیا را در دستور کار قرار داده و آنچه که مطالعه می‌فرمایید ماحصل همین عمل است. در این یادداشت تلاش می‌کنیم تا ضمن بررسی ماهیت ویزای خویشاوند  استرالیا، نگاهی به نیازمندی‌ها و امتیازات این ویزا داشته باشیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر واستفاده از مشاوره رایگان کارشناسان مجرب با سازمان مهاچرتی کوچ تماس بگیرید واز اطلاعات کاربردی بهره مند شوید

همچنین ببینید

مهمترین مطالب مهاجرت به استرالیا

مهمترین مطالب مهاجرت به استرالیا

مهمترین مطالب مهاجرت به استرالیا با توجه به اینکه زندگی در یک کشور امن و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *