پاسپورت دوم

نحوه خريد پاسپورت دوم قبرس

مقدمه
با پاسپورت دوم قبرس مي توانيد به راحتي تابعيت اين كشور را بدست بياوريد. قبرس در حال حاضر تنها کشور اروپایی است که طبق قانون تابعیت و گذرنامه دوم را ظرف 6 ماه بدون نیاز به زندگی در این کشور ارائه می‌دهد. در تاریخ 24 مه 2013 ، مطابق با بخش‌نامه 111A از قوانین ثبت احوال از سال 2002-2013 ، دولت قبرس سیاست‌های مهاجرتی مطلوبی را اعمال کرده و راهی برای اخذ تابعیت قبرس از طریق سرمایه‌گذاری را تقویت می‌کند.

مزایای پاسپورت دوم قبرس
رسیدگی به پروسه طی 6 ماه
امکان خريد پاسپورت دوم قبرس برای همه ملیت ها
سفر بدون ویزا، سفر فوری بدون ویزا به 171 کشور از جمله کشورهای شینگن ، کانادا ، انگلستان ، سنگاپور و هنگ کنگ
سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات در قبرس
سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات 2 میلیون و 150 هزار یورو
نحوه خرید پاسپورت دوم قبرس
راه های مختلفی وجود دارد که می‌توان گذرنامه قبرس را به همراه کلیه مزایایی که با داشتن پاسپورت قبرسی به دست می آید دریافت کرد.

تابعیت قبرس از بدو تولد و پاسپورت دوم قبرس
اگر در قبرس به دنیا آمده باشید و یک والد قبرسی داشته باشید ، از بدو تولد به طور خودکار شهروند این کشور خواهید بود. همچنین ، افرادی که حداقل از یكی از والدین قبرسی در خارج به دنیا آمده باشند نیز شهروند این كشور محسوب می‌شوند.

تابعیت قبرس توسط تابعیت و پاسپورت دوم قبرس
همچنین یک فرد می‌تواند در نتیجه تحقق برخی از الزامات در طی یک دوره زمانی ، قبرسی شود. هنگامی که فردی با تابعیت برای شهروندی اقدام می‌کند، لازم است که شرایط زیر را داشته باشد.

سن بالای 21 سال

اقامت به مدت هفت سال در قبرس و کاهش تعداد افراد به 5 نفر برای قبرسی تبارها

درخواست یک ساله نسبت به اقامت قانونی و دائمی قبرس

عدم سابقه جنایی

تابعیت قبرس از طریق ازدواج و پاسپورت دوم قبرس
افرادی که با شهروندان قبرس ازدواج کرده اند ممکن است پس از سالها ازدواج تابعیت خود را دریافت کنند که با چندین سال زندگی مشترک می‌توانند تابعیت این کشور را بدست بیاورند. افرادی که می خواهند از طریق ازدواج شهروند شوند باید ابتدا مقیم قانونی قبرس باشند.

اقدام نسبت به خريد پاسپورت دوم قبرس
اگر بیش از 18 سال سن دارید و سابقه کیفری ندارید ، واجد شرایط گذرنامه جمهوری قبرس هستید. برای افرادی که مایل به ثبت نام هستند ، باید پروسه ای را طی کنند. این فرایند در درجه اول افراد را ملزم می‌کند که شخصاً درخواست‌های صدور گذرنامه را در دفتر کنسولگری یا سفارت قبرس ارسال کنند. فرآیند ارسال درخواست ها بصورت حضوری انجام می‌شود تا اطمینان حاصل شود که اطلاعات بیومتریک متقاضی مانند اثر انگشت و عکس توسط یک افسر کنسولی جمع آوری می‌شود.

مدارک لازم هنگام درخواست تابعیت قبرس و پاسپورت دوم قبرس
فرم درخواست تکمیل شده
گذرنامه معتبر
اثبات عدم سوء سابقه کیفری
اثبات عدم بلوکه دارایی در اتحادیه اروپا
2 عکس گذرنامه
رزومه با امضای متقاضی
شناسنامه با امضای وزارت امور خارجه سفارت قبرس
سند ازدواج با مهر و تأیید وزارت امور خارجه و همچنین سفارت قبرس
گذرنامه قبرس از طریق سرمایه گذاری و پاسپورت دوم قبرس
اخذ تابعیت قبرس از طریق سرمایه‌گذاری یک گزینه آسان برای شهروندان غیراروپایی است که مایل به گرفتن گذرنامه اتحادیه اروپا و متنوع سازی دارایی‌های خود در خارج از کشور هستند. یک فرد می‌تواند با سرمایه‌گذاری در اقتصاد کشور به یک شهروند قبرس تبدیل شود. از مارس 2014 ، شورای وزیران تصمیم گرفت که با رعایت برخی شرایط به غیر قبرسی ها اجازه شهروندی کشور را بدهد. این شرایط را می‌توان توسط شخص یا شرکتی که چنین شخصی سهامدار یا مدیر عامل است ، تأمین کرد.

نتیجه گیری
پاسپورت دوم قبرس یکی از معتبرین مدارک در سطح جهانی است و شما می‌توانید با شرایطی مثل تولد در این کشور، ازدواج با شهروند قبرسی، سرمایه‌‌گذاری می‌توانید تابعیت این کشور را بدست بیاورید. وکلای مهاجرتی شرکت تدبیرساز در هر یک از مراحل، می‌توانند به شما در این پروسه کمک کنند.

همچنین ببینید

ویزا و اقامت تحصیلی آمریکا

ویزا و اقامت تحصیلی آمریکا

ویزا و اقامت تحصیلی آمریکا پایتخت آمریکا واشنگتن می باشد. این کشور، با مساحتی نزدیک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *